سوالات متداول

سوغات سرای دیارمو وابسته به پارک علم و فن آوری خوزستان و مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دزفول است.

شما از طریق وب سایت دیارمو و همین طور پیچ دیارمو و در فروشگاه باسلام قادر به ثبت سفارش و پرداخت آنلاین هستید .کافیست محصول مورد نظر را انتخاب کرده سپس روی آن کلیک کنید سپس روی اضافه به سبد کلیک کنید و در نهایت ثبت سفارش و پرداخت می باشد.

هنگام شستشو با آب ضروری است از آب خنک و بدون مواد شوینده استفاده کرده، سریعا آب آن گرفته و طوری قرار داده شود که خشک شدن آن طولانی نگردد. در ضمن توصیه می گردد که از شستشوی مکرر سبد خودداری شود.

بهتر است سبدهای حصیری را دور از منابع گرما مانند نور مستقیم خورشید، شوفاژ، بخاری و … قرار دهید. قراردادن محصولات حصیری در برابر گرمای شدید و مستقیم علاوه بر خشک‌شدن زودرس الیاف سبدها، باعث کم‌رنگ‌شدن، سفیدشدن و شکننده شدن آن‌ها نیز می‌شود.
 

دوام تمام محصولات حصیری به نحوه نگهداری از آنها برمی‌گردد.

کرتک گیاهی خودرو است و در مناطق باتلاقی و گرمسیر به ­وفور رشد می­ کند. ساقه ­های این گیاه شبیه به ساقه ­های گندم و مانند نی بندبند است. این گیاه خوراک هیچ حیوان یا حشره­ ایی نیست و دچار آفت نیز نمی­ شود که این امر دوام محصولات بافته شده با این چوب را صدچندان می­ کند. از کرتک برای مغز ردیف­ های بافته شده در کپو استفاده می­ شود. این صنایع­ دستی به­ دست زنان با ذوق و هنرمند این استان بافته می­ شود و کلیه‌ی مواد تشکیل ­دهند‌ه‌ی آن از طبیعت خوزستان تامین می ­شود.

محصولات حصیری بسیار انعطاف پذیر هستند. به عنوان مثال استفاده از سبد حصیری علاوه بر شکل زیبایی که دارد به شما این امکان را می دهد که وسایل بیشتری را داخل آن قرار دهید. چرا که وسایل حصیری انعطاف پذیر هستند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت.

اگر در کابینت آشپزخانه خود از ظروف و سبد بافت پلاستیکی استفاده کرده باشید، متوجه شده اید که مواد پلاستیکی به دلیل الکتریسیته ساکنی که ایجاد می کنند، به مرور زمان دوده و گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کنند و حتی باعث سیاه شدن دیوار کابینت اطرافشان می شوند ولی مشکلی که اقلام حصیری به هیچ وجه با آن مواجه نیستند!

در برخی از موارد مشتری ها بنا به دلایل مخطلف مثل :

  • مغایرت محصول با محصول خریداری شده
  • ارسال اشتباهی یک محصول دیگر
  • خراب یا معیوب بودن محصول
  • لغو سفارش
  • و دیگر دلیل ها

نیاز به پس فرستادن سفارش خود دارند .

لطفا قبل از ارسال بسته مرجوعی با پشتبان  فروشگاه تماس حاصل کنید :

09916959169

درحال بارگذاری ...

دلیل بازگشت وجه

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!